Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EVROLIGHT |
| Потужність | 40 Вт |
| Форма | Квадратна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Довжина | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3360 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт |
| Час запалювання, з | 0,3 |
| Час розгоряння до 60% повного світлопотоку, з | миттєве повне світло |
| Час розгоряння до 95%, c | <1 |
| Вивантажувати для дилерів | Да |
| Вивантажувати на сайт | Да |
| Гарантія місяців | 12 |
| Доступність (для сортування) | 0 |
| Індекс світлопередавання | Ra>70 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Код товару для ІМ | 000057002 |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | 0,5 |
| Напруження харчування | 220-240 В |
| Розділ для дилерів | PANEL тонкі> |
| Реквізити | Товар |
| Світловий потік, ЛМ | 3360 |
| Сортування в кабінеті диллера | 500 |
| Термін експлуатації | 25000 г |
| Стабільність світлового потоку | 0,9 |
| Ставки позицій | 20 |
| Температурний режим | -20 +40 C |
| Тип | Офісні світильники |
| Товщина | 9 |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Рівень захисту | IP 20 |
| Колір світіння | холодне світло (6400K) |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих-код | 2100008036778 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 739 ₴



