
Прожектор світлодіодний ZUM 20 6400K
179 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
+380 (68) 282-43-47
Євгеній- +380 (93) 751-00-07Денис
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Малогабаритний і потужний. Це про світлодіодний прожектор ZUM потужністю 20 Вт.
Застосування
Хоч і прожектор малих розмірів, зате він має безліч способів застосування: підсвітка вітрин, баннерів, бордів, вивісок, малих архітектурних споруд, фонтанів, точкова підсвітка експонатів виставки, картин та інших творів мистецтва; підсвітка приміщень малих за площею: амбарів, підвалів, гаражів, підсобок; точкова підсвітка робочого місця, елемент автоматизованого процесу на виробництві тощо.
Корпус
Матеріал корпусу всіх прожекторів ZUM — силумін, сплав алюмінію та кремнію. Прожектор стійкий до впливів вологи та морського середовища. Отже, про таке явище як корозія з цим прожектором можна взагалі не турбуватися. Корпус термо- та ударостійкий, чудово відводить тепло та запобігає перегріванню прожектора.
Гартоване скло — міцний і ударостійкий матеріал.
Пиловологозахист IP65. Прожектор не боїться дощу, снігу та морського бризу.
Розсіювач
Білий термопласт стійкий до високих температур. Максимально відбиває й розсіює світло. Кут розсіювання — 120°.
Лінійний драйвер
Широкий діапазон допустимої вхідної напруги 175-265 В запобіжить пошкодженню прожектора від запорошених стрибків напруги.
Високий коефіцієнт енергоефективності (PF) — 0,9. Прожектор не споживатиме зайву енергію з електромережі, у такий спосіб заощаджуючи фінансові витрати.
Світлодіоди та плата
Чипи SMD 2835 розташовані на алюмінієвій платі, що дає змогу ефективно відводити тепло від світлодіодів. Чипи стійкі до перепадів напруги. Забезпечують стабільний світловий потік 1600 лм. у межах робочої напруги 220 В.
Монтаж
За допомогою металевої дуги прожектор можна закріпити на будь-яку поверхню.
Висота встановлення 20 ватного прожектора — до 3 метрів.
Гарантія — 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Потужність | 20 Вт |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт |
| Вивантажувати для дилерів | Да |
| Вивантажувати на Розетку | Да |
| Вивантажувати на сайт | Да |
| Вивантажувати залишки на сайт Розетка | Да |
| Гарантія місяців | 12 |
| Доступність (для сортування) | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Код товару для ІМ | 000057042 |
| Напруження харчування | 175-265 В |
| Розділ для дилерів | Стандарт> |
| Розміри, мм | 90×110×30 |
| Реквізити | Товар |
| Розетка код сайта | 283295168 |
| Світловий потік, ЛМ | 1600 |
| Сортування в кабінеті диллера | 500 |
| Термін експлуатації | 30000 г |
| Стабільність світлового потоку | 0,9 |
| Ставки позицій | 20 |
| Температурний режим | -40 +40 C |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Рівень захисту | IP 65 |
| Колір світіння | холодне світло (6400K) |
| Штрих-код | 2100008111710 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179 ₴


