
Світильник світлодіодний для високих стель EVROLIGHT 150 Вт 6400 К SPENS-150 15000 Лм
2 989 ₴
- Немає в наявності
+380 (68) 282-43-47
Євгеній- +380 (93) 751-00-07Денис
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
SPENS 150 Вт. — потужний LED світильник для високих стель.
Чудовий варіант для: складів, виробничих приміщень, ангорів, спортивних залів, льодових арен тощо.
Корпус
Алюмінієвий сплав із порошковим покриттям. Ребриста поверхня корпусу чудово відводить тепло, запобігаючи перегріванню та швидкій деградації світлодіодів. Світильник гідно витримує запобільні температури: від -40 до +40 °C.
Струк служби світильника становить 30 000 год.
Захист IP65
Силіконовий ущільнювач надійно захищає світильник від потрапляння всередину пилу та вологи.
Полікарбонатний розсіювач
Ударостійкий матеріал, який не жовтіє з часом. Лінзи форми півсфери розміщені на кожній групі світлодіодів для точного напрямку світлового потоку.
Світлодіоди SMD 2835
Видають стабільний світловий потік 15 000 Лм. у межах допустимого діапазону напруги 180-240 В.
Індекс передавання кольору Ra≥80
Лінійний драйвер
Високий коефіцієнт енергоефективності (PF) — 0,9. Хайбей не споживатиме зайву енергію з електромережі, у такий спосіб заощаджуючи фінансові витрати.
Забезпечує брак мерехтіння. Світильник не матиме негативного впливу на зір людини та загалом на її працездатність.
Захищає від коротких замикань, а також радіо- та імпульсних перешкод. Перебої в роботі світильника знижені до мінімуму.
Комплектуючі
Металевий 30-сантиметровий ланцюг із гаком і карабіном забезпечать легкий підвісний монтаж із можливістю регулювання висоти.
Рекомендована висота монтажу: від 4 до 6 метрів.
Гарантія 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Потужність | 150 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 345 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 15000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт |
| Вивантажувати для дилерів | Да |
| Вивантажувати на сайт | Да |
| Гарантія місяців | 12 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Код товару для ІМ | 000041069 |
| Комплект | Ланцюг 30 см і гак |
| Монтаж | Підвісний |
| Напруження харчування | 180-240 V |
| Розділ для дилерів | Для високих устільник> |
| Реквізити | Товар |
| Світловий потік, ЛМ | 15000 |
| Термін експлуатації | 30000 г |
| Посилання на спідницю | W_4CfvQK6es |
| Ставки позицій | 20 |
| Температурний режим | -40 +40 C |
| Тип | Промислові світильники |
| Кут розсіювання | 60 ° |
| Рівень захисту | IP 65 |
| Колір світіння | холодне світло (6400K) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 989 ₴







