Термометр цифровий TP300 призначений для вимірювання температури харчових продуктів, рідин, різних сипучих речовин.
Цифровий контактний термометр TP300 вирізняється високим ступенем захисту від впливу вологи та крапель води, широким діапазоном, що дає змогу проводити заміри великого переліку предметів органічної та неорганічної природи.
Технічні характеристики:
- Діапазон вимірювання: -50...+300 °C
- Найменша ціна поділки: 0,1 °C
- Похибка: 1% або ±1 °С (більше з двох)
- Живлення: 1 батарейка LR44
- Довжина щупа: 145 мм
- Діаметр щупа: 4 мм
- Габаритні розміри: 245 х 25 х 15 мм
- Маса: 26 г
Комплектація: термометр TP300, елемент живлення.
Гарантія: 3 місяці. Не поширюється на прилади, що мають механічні пошкодження, неповну комплектацію (дивитися вище - Комплектація).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кнопка перемикання шкали вимірювання | Є |
| Максимальна температура виміру (°C) | 300 град. |
| Максимальна температура виміру (°F) | 572 град. |
| Матеріал щупа | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна температура виміру (°C) | -50 град. |
| Мінімальна температура виміру (°F) | -58 град. |
| Одиниці виміру | Цельсій °C, Фаренгейт °F |
| Призначення термометра | Для вимірювання температури їжі |
| Стан | Новий |
| Тип термометра | Електронний (цифровий) зі щупом |
| Точність вимірювання +/- | 1 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Автовідключення | Так |
| Довжина щупа | 145 мм |
| Захисний ковпачок для щупа | Є |
| Колір | Білий |
| Можливість підвішування | Так |
| Тип живлення | Батарейки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Діаметр | 4 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 26 |
| Матеріал | Пластмасса |
| Ціна поділу | 0.1 pH |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴




