Ваги цифрова Brifit KA29 - це компактна вага, яка може використовуватися у різних сферах діяльності. Висока точність прецизійних датчиків забезпечує мінімальну похибку при зважуванні і дозволяє використовувати дану модель ваг в лабораторних умовах, в ювелірній справі, при виробництві і приготуванні лікарських препаратів, косметики і т. д.
Функціональні характеристики та особливості:
- тарування;
- калібрування гирею 500 г (не включена в базовий комплект постачання);
- підрахунок кількості предеметів;
- повторюваність результатів до 0,01 г;
- захист від перевантаження;
- наявність підсвітки.
Копрус моделі КА29 виконаний з приємного на дотик прогумованого пластика. Захисна кришка дозволяє зручно переносити ваги і не турбуватися про можливе їх пошкодження, а також використовуватися в якості чаші для зважування.
Технічні характеристики:
| Максимальна межа зважування, г | 500 |
| Мінімальний межа зважування, г | 0,06 |
| Ціна найменшої поділки, г | 0,01 |
| Максимальна похибка, г | 0,03 |
| Розміри платформи, мм | 95х89 |
| Калібрування | зовнішнє |
| Автовимикання | через 180 с |
| Параметри електроживлення | батарея 1,5 В типу ААА - 2 шт |
| Маса, г | 275 |
Комплектація: вага цифрова Brifit КА29, захисна кришка, комплект елементів живлення, інструкція з експлуатації англійською.
Гарантія: 6 місяців. Не поширюється на прилади, що мають механічні пошкодження, неповну комплектацію (дивитися вище - Комплектація).
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Максимальный вес | 0.5 кг |
| Точность измерения | 0.03 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кухонных весов | механические |
| Длина платформы | 89 мм |
| Материал платформы весов | Нержавеющая сталь |
| Ширина платформы | 95 мм |
- Цена: 1 440 ₴



