Вологомір сіна, соломи, силосу, трави TK-100H
Металеві голки
Переносний прилад для вимірювання вологості використовують резистивний метод вимірювання – між двома щупами додається напруга і через зразок сіна протікає електричний струм, значення якого пропорційно вологості.
Гострі голки легко проникають в сіно, розсовуючи щільні шари.
Вимірювання на глибині
Зовні сіно з тозі підсушене під дією сонця і вітру і подовжені електроди показують об'єктивне значення вологості на глибині.
Калібрування
Для забезпечення високої точності, вологомір для сіна TK-100H клавішами дозволяє перемикати налаштування в залежності від виду досліджуваного матеріалу.
Перелік калібрувань:
| Код матеріалу | Вид сіна |
| CD00 | Солома/Загальний тип |
| CD01 | Трава/Конюшина |
| CD02 | Силос |
| CD03 |
Стіг пшениці |
Технічні характеристики:
| Діапазон вимірювання | 5~80 % |
| Кількість калібрувань | 4 |
| Точність | ±0.5% |
| Дозвіл | 0.1 |
| Автоматична температурна компенсація | ✓ |
| Установка "0" | ✓ |
| HOLD/MAX | ✓ |
| Контроль діапазону (світлова індикація) | ✓ |
| Підсвічування | ✓ |
| Дисплей | 4-х розрядний LCD |
| Умови експлуатації | |
| температура | від 10 до +60 °C |
| вологість | від 5 до 90% RH |
| Параметри електроживлення | 4x1.5В AAA |
| Габаритні розміри, мм | 460×75×35 |
| Маса, г | 200 |
Комплектація: вологомір TK-100H, чохол, комплект елементів живлення, інструкція з експлуатації англійською.
Гарантія: 6 місяців. Не поширюється на прилади, що мають механічні пошкодження, неповну комплектацію (дивитися вище - Комплектація).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Walcom |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.2 кг |
| Шаг измерения | 0.1 % |
| Максимальный диапазон измерения | 80 % |
| Минимальный диапазон измерения | 5 % |
| Погрешность, ± | 0.5 % |
| Принцип измерения | Кондуктометрический метод |
| Рабочая среда | Мука, Семена зерновых культур, Зернопродукты, Макаронные изделия, Семена овощей |
| Тип | Контактный |
- Цена: 4 000 ₴


