Побутовий тепловізор ir-890 flus (ІР-890 ФЛУС) призначений для будівництва, енергоаудиту будівель, електрика, що дозволяє за кілька хвилин провести обстеження та визначити місця витоків тепла будинку, щілини у стінах, підвіконнях, дверях, виявить проблемні місця, що дозволить своєчасно усунути. неполадки, і змусити будівельників та ремонтників виправити свої помилки.
Крім сфери ЖКГ затребуваний у цехах заводів та фабрик при контролі температурного режиму промислового обладнання, енергетики, фахівці з монтажу та обслуговування систем кондиціювання, вентиляції, холодильних та морозильних установок.
Фукнціональні характеристики та особливості:
- Широкий діапазон температур
- Вимірювання в безконтактному режимі.
- Візуальне відображення карти розподілу температур.
- Автоматичне відображення найхолоднішої та гарячої області.
- Переключення режимів - інфрачервоне, видиме (оптичне) зображення.
- Вибір палітри кольорів.
- Збереження зображення у вигляді фотографій на картці пам'яті.
- Налаштування коефіцієнта емісії під будь-яку поверхню.
- Автомисключення.
- Індикація низького розряду батареї.
Основні характеристики
| Діапазон вимірювання, °С | -20..+300 |
| Похибка вимірювання | ±2.0 % або °С (більше з двох) |
| Коефіцієнт емісії EMS | 0,1..1,0 |
| Термочутливість, °C | 0,15 |
| Довжина хвилі? vv | 8~14 |
| Дисплей | Кольоровий 2.5" LCD |
| Роздільна здатність ІЧ зображення | 60х60 (3600 пикселів) |
| Роздільна здатність реального зображення | 300000 П (0.3 мегапікселя) |
| Кут огляду, ° | 20х20 |
| Мінімальна фокусна відстань, м | 0,5 |
| Фокусна відстань | фіксоване |
| Частота кадрів, Гц | 6 |
| Автовимкнення | через 12 хвилин |
| Параметри електроживлення | батарея 1,5 В типу АА - 4 шт |
| Габаритні розміри, мм | 223х88х65 |
| Маса, г | 310 |
Комплектация: тепловизор IR-890, карта памяти, комплект элементов питания, инструкция по эксплуатации на английском.
Гарантия: 6 месяцев. Не распространяется на приборы имеющие механические повреждения, неполную комплектацию (смотреть выше - Комплектация).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Flus Technology |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальный диапазон измерений | 300 |
| Максимальный спектральный диапазон | 14 мкм |
| Минимальный диапазон измерений | -20 |
| Минимальный спектральный диапазон | 8 мкм |
| Единица измерения | °С/°F |
| Погрешность, +/- | 2 |
| Принцип действия | Инфракрасный |
| Температурное разрешение | 0.1 |
| Тип | Тепловизор |
| Тип визуализации | Текстово-цифровой/Графический |
| Общие | |
| Вес | 0.31 кг |
| Материал упаковки | Картон |
| Упаковка | Коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительный источник питания | Нет |
| Питание | АА батарейки |
- Цена: 12 256 ₴











