Кутник лекальний плаский типу УЛП призначений для перевірки прямих кутів (90°) і застосовується при слюсарно-збиральних та лекальних роботах для контролю взаємно перпендикулярного розташування деталей з високою точністю.
Кутник має гострі вимірювальні поверхні та пласкі вимірювальні поверхні.
Технічні характеристики:
| Розміри кутника, мм | 80х50 |
| Товщина кутника, мм | 9 |
Комплектація: кутник УЛП 80х50, пластиковий кейс.
Гарантія: 12 місяців. Не поширюється на прилади, що мають механічні пошкодження, неповну комплектацію (дивитися вище - Комплектація).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габариты | |
| Длина | 80 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина квадрата | 145 мм |
| Материал квадрата | Сталь |
| Состояние изделия | Новое |
| Состояние материала | Калиброванный |
| Сторона квадрата | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 675 ₴



