Пилевологозахищений світильник SH розрахований на використання в умовах підвищеної запиленості або вологи. Найчастіше використовується в гаражах, складах, парковках та виробництвах. Одна з ключових причин популярності — лампи легко замінити без необхідності відключення електромережі чи демонтажу світильника.
Розрахований на використання з 2 лампами T8 1200 мм (не входять у комплект).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Евросвет |
| Цоколь | G13 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1260 мм |
| Ширина | 107 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Базовая единица | шт |
| Выгружать для дилеров | Да |
| Выгружать на Comfy | Да |
| Выгружать на Prom | Да |
| Выгружать на Розетку | Да |
| Выгружать на сайт | Да |
| Выгружать на хотлайн | Да |
| Выгружать остатки на сайт Розетка | Да |
| Гарантия месяцев | 12 |
| Доступність (для сортування) | 0 |
| Код товара для ИМ | 000039714 |
| Монтаж | Накладной |
| Напряжение питания | 220-240 В |
| Раздел для дилеров | Під лампу Т8> |
| Размеры, мм | 1260×107×61 |
| Реквизиты | Товар |
| Розетка код сайта | 59121910 |
| Сортування в кабінеті диллера | 500 |
| Ставки налогов | 20 |
| Температурный режим | -25 +45 C |
| Тип | Промышленные светильники |
| Тип лампы | LED |
| Толщина | 61 |
| Угол рассеивания | 160 ° |
| Уровень защиты | IP 65 |
| Файлы | 5735228 |
| Штрих-код | 2100002651229 |
Информация для заказа
- Цена: 399 ₴






