рН-метр РН-009 - це найпростіший рН-метр, що використовується для вимірювання рівня рН будь-яких рідин. Даний прилад підійде початківцям для ознайомлення з роботою рН-метрів або для людей, котрі проводять вимірювання дуже рідко.
Даний прилад має вбудований електрод, ручне калібрування за допомогою викрутки. Електрод рН-метра - витратний матеріал. Для подовження терміну служби електрода рекомендується зберігати його в розчині для зберігання електродів.
Технічні характеристики:
| Модель | PH-02 | PH-009 |
| Діапазон вимірювань, одиниць рН | 0 - 14 | 0 - 14 |
| Найменша ціна поділки, одиниць рН | 0,01 | 0,1 |
| Похибка, одиниць рН | ±0,05 | ±0,1 |
| Калібрування | автоматичне | ручне |
| Параметри електроживлення | батарейка 1,5 В типу LR44 - 2 шт | |
| Габаритні розміри, мм | 155 х 31 х 18 | 152 х 29 х 20 |
| Маса, г | 50 | 51 |
Комплектація: pH-метр РН-009, викрутка, пара саше для приготування калібрувальних розчинів 4.01 та 6.86, пластиковий кейс, набір елементів живлення, інструкція з експлуатації англійською.
Гарантія 1 місяць. Не поширюється на прилади, що мають механічні пошкодження, на електрод та елементи живлення, неповну комплектацію (дивитися вище - Комплектація).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kelilong Electron |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная рабочая температура | 50 °С |
| Максимальный диапазон измерений | 14 pH |
| Погрешность, +/- | 0.1 pH |
| Цена деления | 0.1 pH |
| Общие | |
| Высота | 20 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 159 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 51 |
- Цена: 249 ₴






