Термометр цифровий TP300 призначений для вимірювання температури харчових продуктів, рідин, різних сипучих речовин.
Цифровий контактний термометр TP300 вирізняється високим ступенем захисту від впливу вологи та крапель води, широким діапазоном, що дає змогу проводити заміри великого переліку предметів органічної та неорганічної природи.
Технічні характеристики:
- Діапазон вимірювання: -50...+300 °C
- Найменша ціна поділки: 0,1 °C
- Похибка: 1% або ±1 °С (більше з двох)
- Живлення: 1 батарейка LR44
- Довжина щупа: 145 мм
- Діаметр щупа: 4 мм
- Габаритні розміри: 245 х 25 х 15 мм
- Маса: 26 г
Комплектація: термометр TP300, елемент живлення.
Гарантія: 3 місяці. Не поширюється на прилади, що мають механічні пошкодження, неповну комплектацію (дивитися вище - Комплектація).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Кнопка переключения шкалы измерения | Есть |
| Максимальная температура измерения (°C) | 300 град. |
| Максимальная температура измерения (°F) | 572 град. |
| Материал щупа | Нержавеющая сталь |
| Минимальная температура измерения (°C) | -50 град. |
| Минимальная температура измерения (°F) | -58 град. |
| Единицы измерения | Цельсий °C, Фаренгейт °F |
| Назначение термометра | Для измерения температуры пищи |
| Состояние | Новое |
| Тип термометра | Электронный (цифровой) со щупом |
| Точность измерения +/- | 1 град. |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоотключение | Да |
| Длина щупа | 145 мм |
| Защитный колпачок для щупа | Есть |
| Цвет | Белый |
| Возможность подвешивания | Да |
| Тип питания | Батарейки |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 15 мм |
| Длина | 245 мм |
| Диаметр | 4 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 26 |
| Материал | Пластмасса |
| Цена деления | 0.1 pH |
Информация для заказа
- Цена: 135 ₴




